Vychutnejte si znovu potraviny, které máte rádi s přípravkem EatEnjoy Dairy

EatEnjoy Dairy

Chcete si znovu vychutnat potraviny, které máte rádi?

Chtěli byste znovu jíst a pít mléčné výrobky jako mléko, smetana, máslo, sýr nebo zmrzlina, ale chcete se vyhnout nepříjemným následkům laktózové intolerance?

Vyzkoušejte přípravek EatEnjoy Dairy

Odhaduje se, že ve Velké Británii je celkově asi 5% obyvatel s laktózovou intolerancí, i když na některých místech může být procento vyšší - až 95% nebo ještě víc. Někteří lidé o svých potížích vědí, zatímco jiní netuší, že jejich tělo nedokáže laktózu efektivně zpracovat. To může pro spoustu z nich znamenat nepříjemné potíže, jako jsou například:

Bolesti břicha Pocit nadýmání Plynatost
Bolesti hlavy Závratě Průjem

Vaše tělo potřebuje ty správné enzymy, aby mohlo zpracovat laktózu

Vědci se shodují, že hlavní příčinou laktózové intolerance je neschopnost těla účinně rozkládat sacharidy v laktóze, což je způsobeno nedostatkem toho správného trávicího enzymu – laktázy. Je geneticky prokázáno, že existuje mnoho lidí, jejichž tělo neprodukuje dostatek laktázy na to, aby si poradilo s mléčnými výrobky. Přípravek EatEnjoy Dairy představuje unikátní směs enzymů laktázy a protézy vyvinutou speciálně proto, aby vám pomohla vychutnat si mléčné výrobky. Enzym laktáza zlepšuje trávení laktózy u osob, které mají s trávením laktózy problémy.

cake
line line line
Pharmavita NextForce
Výhradní distributor v ČR