Vychutnejte si znovu vaše oblíbené potraviny obsahující lepek s přípravkem EatEnjoy Gluten

EatEnjoy Gluten

Chcete si znovu vychutnat potraviny, které máte rádi?

Chtěli byste znovu jíst potraviny s vysokým obsahem lepku, například chleba, těstoviny, pizzu, moučníky nebo sušenky, ale nechcete se potýkat s nepříjemnými následky citlivosti na lepek?

Vyzkoušejte přípravek EatEnjoy Gluten

Ačkoliv pro celiaky přípravek vhodný není, odhaduje se, že až 13% obyvatel Velké Británie je citlivých na lepek. Někteří lidé si tohoto problému jsou vědomi, jiní ale netuší, že jejich tělo lepek neumí efektivně zpracovat. Lidské tělo má s trávením lepku problémy, což u některých lidí může vést k nepříjemným příznakům, jako jsou například:

Bolesti břicha Podráždění střev Migrény Pálení žáhy Závratě Pocit nadmutí
Zvonění v uších Přibírání na váze Bolesti hlavy Průjem Vyrážky Zácpa

Vaše tělo potřebuje na zpracování lepku ty správné enzymy

Podle vědců je jednou z příčin citlivosti na lepek neschopnost těla účinně štěpit bílkoviny v lepku, protože mu chybí ty správní trávicí enzymy. Přípravek EatEnjoy představuje jedinečnou směs enzymů vyvinutou speciálně za účelem štěpení peptidových vazeb, které ztěžují trávení lepku.

cake
line line line

Přípravek EatEnjoy Gluten je naprosto bezpečný…

Klinické studie v USA a Srbsku neprokázaly žádné nežádoucí účinky tohoto přípravku, prokázaly naopak snížení četnosti a závažnosti příznaků spojených s intolerancí na lepek.

„Klinické studie v USA a Srbsku ukázaly, že přípravek EatEnjoy Gluten zmírňuje mnohé z příznaků, které se vyskytují při konzumaci lepku - například bolest, nadýmání, vyprazdňování střev, bolest břicha z hladu, kručení v břiše, málo energie, bolesti hlavy a neovladatelné chutě na různá jídla.

Americká studie provedená na Kennesaw State University ve státě Georgia došla k závěru, že přípravek Gluten® zmírňuje mnohé z příznaků, které se vyskytují při konzumaci lepku.

Studie z roku 2018 provedená v Srbsku prokázala statisticky významné zmírnění bolestí břicha, plynatosti, střevních problémů, neovladatelných chutí na různá jídla a ztráty energie.

Směs enzymů v přípravku EatEnjoy Gluten je speciálně vyvinutá tak, aby poskytla rychlejší a efektivnější štěpení bílkovin, než ostatní přípravky na trhu. Přípravky EatEnjoy jsou k dispozici v podobě kapslí, abyste se vám pohodlně vešly do tašky, kabelky, kapsy nebo peněženky. Budete je tak mít po ruce, kdykoliv si budete chtít vychutnat jídlo obsahující lepek.“

Pharmavita NextForce
Výhradní distributor v ČR